O nás

Náš príbeh siaha do roku 2003 keď sa firma zaoberala ponukou širokých služieb pre rôzne významné spoločnosti. Hlavnou činnosťou bolo organizovanie firemných akcií, zabezpečovanie reklamných a propagačných predmetov, ale aj mnoho iných drobností, na ktoré bežne vo firmách nemajú vyčlenené pracovné pozície. A keďže víno je vec vyslovene spoločenská nesmelo nikde chýbať.

V roku 2012 sme sa začali špecializovať na obchod s vínom a kávou. Spustili sme predajňu „Vinotéka Ludvig“ v Devínskej Novej Vsi kde sa okrem iných drobností predáva Víno a káva. Okrem toho sa venujeme Veľkoobchodnej spolupráci s viacerými prevádzkami hlavne v oblasi gastro. Dodávame víno na svadby, plesy, večierky, oslavy, ale aj „malým“ zákazníkom v našej predajni.

V roku 2019 sme sa rozhodli pre zavedenie vlastnej značky kávy „Don Luca“ Chceme sa odlíšiť najmä čerstvosťou kávy a jej kvalitou, ale aj nápaditým motívom Dona Lucu na štýl sicílskej mafie cosa nostra. Aj preto prvá káva z našej série nesie prívlastok OMERTA – mlč a vychutnávaj… Ide o 100% Arabiku z Brazílie plus prímes Kolumbie v pomere Dona Lucu 🙂